Toto jsou nejlepší organizéry do spíže pro geniální skladování

Tyto nepostradatelné organizéry do spíže vám pomohou udržet základní potraviny ve spíži na svém místě. Pro uklizený prostor – a dobře zásobenou spíž

Toto jsou nejlepší organizéry do spíže pro geniální skladování

Hledáte jeden nebo dva organizéry do spíže, které vám pomohou maximalizovat množství využitelného prostoru, který máte k dispozici pro koření, koření, konzervy a další potraviny? Chytrý nápad. Takto můžete využít kuchyňské skříňky k uložení ještě většího množství nádobí a kuchyňských potřeb. Navíc nezapomínejme, že tyto organizéry do spíže také zvýší celkovou estetiku tohoto prostoru, takže se bude o něco více hodit na Instagram.

Ať už vaše spíž v současné době vypadá jako Moničina skříň nebo váš problém nesouvisí s udržováním pořádku, ale s hledáním úložných řešení, která by prostor umocnila, protože vaše spíž je malá, jsme tu, abychom vám nabídli odbornou pomoc. Zde jsme uvedli 7 geniálních organizérů do spíže, které vám pomohou udržet tento kout vaší kuchyně bez nepořádku a se snadnou orientací. Myslete na vše od organizérů do spíže na konzervy až po nádoby na skladování potravin plus organizéry do zásuvek ve spíži.

Možná je vaše spíž hluboká, ale úzká? Možná má pro vaši rodinu ideální velikost? Tyto geniální organizéry by vám měly pomoci roztřídit chaos ve vaší kuchyni. Abyste se mohli bez stresu věnovat večeři a dobře vypadající kuchyni. Jakmile si koupíte organizéry do spíže, po kterých toužíte, máme pro vás spoustu nápadů na úložné prostory ve spíži, pokud si lámete hlavu, kam co umístit. V opačném případě se vždy doporučuje udělat pořádný úklid spíže.

7 nejlepších organizérů do spíže, které vám pomohou udržet pořádek.

  1. Použijte Lazy Susan pro praktické a zároveň stylové skladování
Použijte Lazy Susan pro praktické a zároveň stylové skladování

Dělený odkládací stolek iDesign Linus Lazy Susan

Pomocí této líné suzy můžete vystavit cokoli od koření přes oleje až po sáčky s dětskou výživou, a to stylově – a pro snadný přístup. Umístěte ji na polici ve spíži a díky kvalitní plastové konstrukci z resipremu unese váhu několika skleněných lahví. Díky pěti rozděleným oddílům pro kategorizaci těchto položek vám tento nezbytný doplněk spíže desetkrát usnadní přípravu potravin. Díky kuličkovým ložiskům z nerezové oceli se navíc hladce otáčí.

  1. Tyto nádoby na skladování ve spíži jsou tím nejlepším, co můžete koupit
Tyto nádoby na skladování ve spíži jsou tím nejlepším, co můžete koupit

Sada 10 kusů POP nádob OXO Good Grips

Samozřejmým způsobem, jak udržet pořádek ve spíži, je pomoc průhledných nádob na skladování ve spíži. Společnost OXO vytváří jedny z nejlepších nádob na skladování potravin, které lze za peníze koupit, a tato kolekce Good Grips není výjimkou. Tato sada obsahuje celkem 10 kusů, do kterých můžete uložit cokoli od špaget po mouku, ovesné vločky a dokonce i kávovou sedlinu. Neobsahují BPA a můžete je mýt v myčce nádobí. Díky zahnutým rohům se úhledně usadí v rohu a navíc jsou stohovatelné. A co je nejlepší: jsou vzduchotěsné jediným stisknutím tlačítka na víku každé nádoby.

  1. Tento organizér do spíže na konzervy je geniální vynález.
Tento organizér do spíže na konzervy je geniální vynález.

Gravitační podavač konzerv

Místo toho, abyste stohovali plechovky tak vysoko, až se nevyhnutelně zřítí na podlahu, použijte tento organizér, který změní pravidla hry a přehledně je uloží. Umístěte ho na polici ve spíži a pomocí jeho 3 úrovní oddělte konzervované ovoce od fazolí a ryb. Každé patro je mírně nakloněné, takže když z regálu vyjmete konzervu, ta za ní spadne na své místo. Tento regál je vyroben z kovu, který zaručuje dlouhou životnost, a představuje snadný způsob, jak zajistit, aby se vaše konzervy nezakopaly v zadní části spíže.

  1. Použijte polici pro organizování spíže, která zdvojnásobí úložný prostor.
Použijte polici pro organizování spíže, která zdvojnásobí úložný prostor.

Střední police do skříně SALT™ v bílé barvě

Myslíme si, že tento nápad s policí do spíže je geniální pro zdvojnásobení množství odkládacího prostoru ve vaší spíži. Umístěte nádoby, plechovky nebo dokonce koše jak pod tuto polici, tak na její vrchol. Skvěle se hodí také pro ukládání talířů a misek ve skříních. Díky svému minimalistickému designu nezabírá téměř žádné místo. A je to krádež za méně než 8 dolarů.

  1. Nejlepší organizér do spíže na bylinky a koření
Nejlepší organizér do spíže na bylinky a koření

Rozšiřitelný třípatrový regál Brightroom™

Je rozkládací a má tři patra, abyste své bylinky a koření měli ve spíži na očích. To znamená, že už nemusíte sahat do zadní části police ve spíži a brát náhodné sklenice jednu po druhé v naději, že konečně vytáhnete sušený koriandr. Tento geniální vynález je určen pro všechny majitele spíže, ať už žijete a dýcháte bylinkami a kořením, nebo vlastníte jen několik základních surovin.

  1. Tyto organizéry do spíže se skvěle hodí na ovoce a zeleninu.
Tyto organizéry do spíže se skvěle hodí na ovoce a zeleninu.

Řešení zásuvek bílých skříní Elfa

Využijte jakýkoli prostor ve spíži pomocí sady těchto zásuvek. Každou úroveň můžete označit pro snadnější použití a naplnit je čímkoli od brambor na pečení až po sáčky se sušenými těstovinami, chipsy a mnoho dalšího. Zásuvky jsou celkem tři, přičemž první dvě jsou malé a spodní velká. Navíc jsou vyrobeny z kovu a mohou se pochlubit jemnou síťovinou, která v případě potřeby umožní potravinám dýchat.

  1. Tento organizér do spíže využijete k uložení lahví s limonádou.
Tento organizér do spíže využijete k uložení lahví s limonádou.

Plastový organizér mDesign pro skladování lahví na vodu

Využijte tyto nepostradatelné organizéry k uložení lahví s vodou nebo sodovkou, které se vám nebudou kutálet po policích ve spíži. Každý organizér pojme 3 lahve a navíc je lze stohovat. V jednom balení je celkem 8 těchto organizérů.

  1. Pomocí těchto organizérů do spíže roztřídíte základní potraviny ve spíži.
Pomocí těchto organizérů do spíže roztřídíte základní potraviny ve spíži.

Design Farmhouse Decor Kovový drátěný organizér na potraviny s úložným košem

Tyto ocelové úložné boxy jsou rozděleny do sekcí, takže můžete snadno oddělit své spižírenské sponky. Říkáme, že je používáme k uložení dětských svačin a krabic s džusy, ačkoli je můžete použít také ke kategorizaci balených potravin, koření, olejů a octa a mnoha dalších věcí. Díky šesti samostatným oddílům můžete tento organizér využít i uvnitř chladničky. Pořiďte si dva nebo tři, abyste měli ve spíži pořádek a vše snadno našli.